| CuteLittleKitty a întrebat:

Mi-am cumparat un samsung galaxy mini nu de mult dar nu stiuitiu cum pot trimite muzica prin bluetooth sau cum pot primi obiecte prin bluetooth poate sa imi spuna cineva daca stie cum? fundita

Răspuns Câştigător
| ralukmik a răspuns:

am si eu. pai dai la fisierele mele la sounds. si iti apar toate melodiile pe care le ai. acum apesi pe butonu din stanga jos si dai clik pe partajare. si iti apare acolo. tot ce vrei

1 răspuns:
| spank17 a răspuns:

Iti iei astro file manager de pe android market, altfel nu poti. cu ala poti trimite chestii prin bluetooth