| ĂăăAlexandra a întrebat:

Mi-am facut triton pentru cosplay din metin2 din carton dar armura ( posedata) din ce sa o fac? PLz help big grin

Răspuns Câştigător
| Petre_Iulian_George_1992 a răspuns:

Ai putea sa faci in loc de posedata ceva mai usor
un dga sau ceva
aa... si armura o poti face din material textil
iei un tricou care se potriveste
si pe el lipesti bucati de carton
in fata in spate si la umeri
pentru partea de jos ai putea sa iei niste cizme din alea de armata sau de cauciuc, dar sa fie lungi pana la genunchi cel mult si iti mai iei niste pantaloni negri
dupa iti iei niste aparatoare de skate pentru genunchi si coate si abracadabra ai armura

| ĂăăAlexandra explică (pentru Petre_Iulian_George_1992):

Vad ca ai imaginatie de ce nu faci si tu? ai funda

3 răspunsuri:
| anonymous4u a răspuns:

Vreau sa vad neaparat ce iti iese rolling on the floor

| boudals a răspuns:

Din tabla big grin piktata albastru nu stiu acoarele ceva thinking