| NatiiȘiAtât a întrebat:

Mi-am luat un iPhone 3G, dar nu stiu cum sa imi pun jocuri, muzica si aplicatii pe el. Am incercat iTunes, dar cand am vazut ca trebuie sa scriu numarul de card ca sa ma inregistrez l-am dezinstalat. Deci, nu am nici internet pe telefon, exista vreun program pentru iPhone, gen HTC Sync ca sa-mi pun jocuri si altele pe el?

1 răspuns:
| Alexino2003 a răspuns:

Da. Se numeste Android Market acolo scrii o adresa de google banala pui parola si gata (Trebuie si internet).