| myruna2012 a întrebat:

O sa imi cumpar un ipad 4 :
http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 s=electronics&ie=UTF8&qid=1353857441&sr=1-1&keywords=ipa d+4+32+gb

Si as vrea sa stiu cam cum se face cu un ipad...
Adica :
Are incarcator special, de care are si cum se foloseste?
Apropo, vreau sa stiu cum e cu internetul?

P.S. Si ce altceva ar trebui sa mai stiu, ceva important

FUNDA!

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Incarcatorul intra in priza si in el intra cablul de date. E identic cu cel de la telefon si il poti conecta si la un PC si se incarca. Internet nu ai pe el pentru ca in link ai optat pentru versiune JUST WIFI care e mai ieftina. Daca o alegi pe cea cu 3G poti cumpara de la Vodafone/Orange/cosmote un stick de internet (ca cele pentru laptopuri) si microsim-ul din ele se scoate si se introduce in tableta si vei avea net oriunde dar cu un abonament lunar. La versiunea ta nu te poti conecta la internet decat cand prinzi o retea wireless - avantajul e ca e gratis atata timp cat ai unde sa te conectezi si stii parola.

| Lenuta_Vatasescu_1958 a răspuns:

Oua de paste si fericite.