| Genesis29 a întrebat:

Am gasit o pereche de boxe pe care as dori sa le cumpar: ( http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 s=electronics&ie=UTF8&qid=1353355420&sr=1-1&keywords=gen ius+hf800a ). Singura mea nelamurire este faptul ca are "line in" jack si nu stiu daca pot conecta o pereche de casti in el.
In concluzie, se poate conecta o pereche de casti la jack-ul "line in" prezent pe aceste boxe?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu, este pentru intrare semnal. Ai nevoie de semnal de ieşire căşti iar acest tip de boxe nu au aşa ceva.