| mihaela_3421 a întrebat:

tongue am si eu o intrebare pentru cei care au data azi examenul la mate (cls VIII). cum vi s-a parut greu sau usor?big grin ca mie mi s-a parut cam greu.sadsad

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. nu a fost nici greu dar nici usor... intre... mai ales la primul subiect a fost foarte usor. si la al-II-lea subiect. la al-III-lea.a fost. mai greu asa. happy

11 răspunsuri:
| florinflorin14 a răspuns:

Pai a fost destul de greu. pot sa spun. si un prof a spus ca e nasol desi nu era de specialitate, dar (le avea cu matematica) era profesor de chimie, respectiv fizica

| Azazel_2358 a răspuns:

Ma piss pe albinuta lorlaughingCa ma doar capu' de la problema aia

| TheLastDancer15 a răspuns:

A fost foarte greu!
fata de cel de la romana. acolo chiar mi s-a parut usor, dar la mate... cam greu!

| Chérrrie a răspuns:

Buna.da.Adevarul este ca a fos greu.mai ales subiectul III, ex2.

| mTk273 a răspuns:

A fost greu :p :d.

| adela_5527 a răspuns:

Greuuuuuuuuu

| AlexandraIonela10 a răspuns:

Si mie mi s-a parut cam greu. fata de modelul oficial de pe net a fost greu.

| ViRuSzZ a răspuns:

Mi s-a parut accesibil.
Totusi, stie cineva ce se intampla daca un examen este anulat?

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Şi mie mi s-a părut destul de greu :\

| Anamariaandrei a răspuns:

A fost usor, in afara de sub III, ex 2, a fost oribil dar cred ca iau un 8 macar

| IuliutssA_6365 a răspuns:

La romana a fost usor laughing la mate greuuuuusad