| JrrDany a întrebat:

Buna,TPU scuze de categorie as vrea sa va spun ca de vreo 3 saptamani am ceafa amortita si nu stiu de ce am fost la doctor si mi-a spus ca nu am sponleoza cervicala dar nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma, va rog din suflet.Doctorul mi-a dat niste pastile dar am terminat tratamentul de mult timp.
P.S:Amorteala a aparut dupa ca am stat intr-o pozitie necorespunzatoare in fata PC-ului adica cocosat iar cand ma ridicam de pe scaun ma durea foarte tare gatul.

Va rog ajutati-ma sunt disperat DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

Medicul nu ti-a dat niciun sfat? straight face
Sincera sa fiu nu stiu ce sa zic. Daca stai in zona unor bai termale da o fuga.Am inteles ca face bine la oase.Mai incearca la doctor, cauta remedii pe internet.Stiu ca nu prea te ajuta raspunsul meu dar mult succes!
Sper sa-ti treaca cat mai repede!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti incearca terapia ONDAMED. Face minuni. Pe incercate.;) Pe o afectiune la nervul ulnar de la munca la PC. Intra pe www.ondamed.ro, sau poti suna aici pentru mai multe informatii: 0723.812.674.