| cristina94_8053 a întrebat:

sotul meu a primit o oferta de munca pentru Anglia, oferta suna cam asa...loc de munca intr-un depozit din cardiff.se lucreaza noaptea si va fi platit cu 9 lire pe ora.el nu va trebui sa plateasca niciun comision, dat fiind ca nu este firma de recrutare ci este pur si simplu angajat al acelui mare depozit.M-am interesat de acel depozit si da exista.anuntul a fost facut pe tocmai si indeed acum cateva zile. poate cineva sa-mi dea mai multe informatii despre acest depozit sau despre ovidiu zamfir sau chiar si sfaturi? va multumesc! dau funda

1 răspuns:
| 31957319 a răspuns:

9 lire pe ora ( cam asta ii media in warehouse ) dar cel mai bine sa contacteze depozitul prin mail... Oricum in domeniul depozitelor se cauta muncitori mai ales pe noapte... Spun din propria experienta