| Ela2013 a întrebat:

ce faceti? imi poate spune si mie cineva daca a auzIt de fIrma EURO STAFF SOLUTION? stiu ca e o firma care recruteaza personal in Marea Britanie, pentru hotel restaurant, depozit pentru productie automatizata. as vrea sa stiu daca firma e inregistrata la Registrul comertului? sau daca e o firma "fantoma"? mi s-a parut putin ciudat ca a spun ca percepe un comision de 400 lire care poate fi depusi din prima luna, percepand acest comision deoarece sunt o firma de recrutare...

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Firma pare-se ca este mai mult o casa de amanet decat una de mediere si plasare forta de munca--- vezi ce bunuri accepta drept garantie pana la achitarea taxei de mediere :http://www.eurostaffsolution.ro/content/view/lista-bunuri-garantie

Mai mult, o firma serioasa, isi actualizeaza informatiile pe site-ul propriu --- ei nu! Cica ofera joburi in in Anglia pentru "detinatorii de permise de munca"! Oare sa nu stie ca, incepand cu 1 ian. 2014, s-au ridicat restrictiile pe piata muncii pentru romani si bulgari?!

Cat despre taxe, nu mai vorbesc!---multe si in scop de tepuiala!

1 răspuns:
| Ela2013 explică:

Multumesc frumos