| Steffaniaa a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum fac sa-mi apara fisierele de pe un stick? Astazi l-am bagat in calculator si nu imi aparea decat un folder care era gol si cand am dat sa vad cata memorie ocupata e imi aparea ca 1.61 GB, dar stick-ul are decat acel folder gol. Dau fundita. happy

10 răspunsuri:
| mara67 a răspuns:

Incearca alt calculator

Alte răspunsuri
| vladutGAMER a răspuns:

Sa stii ca si eu am avut problema asta, dar uite intra in win rar si cauta stikul si acolo iti apar fisierele.Intri in win rar., dupa da clik pe sageata aia galbena din stanga si cauta stikul.Si gata.Iti garantez ca o sa iti apara.
Bafta.

| vladutGAMER a răspuns:

Am avut si eu problema asta. Cauta in win rar stickul si da clik pe el si vor aparea folderele.

| geonis a răspuns:

Scaneaza cu usbshow este free și merge garantat
http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/USB-Show.shtml

| Pan_Septimiu_1970 a răspuns (pentru geonis):

Excelent raspuns geonis, functioneaza perfect si e foarte simplu

| alinanetu a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu acum, spune-mi te rog daca ai rezolvat problema si daca da, cum ai reusit?

| DontSt0pTheMusic a răspuns:

Am avut si eu problema asta, se rezolva destul de usor. Bagi stick-ul, dai pe Start -> Run -> scrii CMD -> Enter. In fereastra aparuta scrii litera corespunzatoare Drive-ului pe care se afla stick-ul si 2 puncte (de ex. daca e Drive F scrii f: ) si dai Enter. Apoi scrii attrib -s -h /s /d *.* si dai din nou Enter. Astepti cateva secunde si intri iar pe stick. Fisierele ascunse ar trebui sa apara. Pe site-ul asta explica f bine: http://www.tech2hell.com/......-pendrive/

| Steffaniaa explică (pentru DontSt0pTheMusic):

Multumesc, am facut ce mi-ai spus tu, dar imi apare din nou acel folder si tot gol...