| Sathris a întrebat:

Am o preoblema... am doua stick-uri pe care am pus niste folder-e si imi arata la memorie ca stick-ul este plin, adica are tot ce am pus pe el, dar nu vede nici un folder desi imi arata ca are memoria ocupata, vede numai fisierele de tip doc. care nu sunt in folder-e. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Dani21Dany a răspuns:

Daca nici ca petru nu merge salveaza undeva folderele apoi formateaza sticku si le pui la loc si 90 % merg

| Sathris explică (pentru Dani21Dany):

Am facut asa si folderele pe care le pun dispar...

| petrutzik a răspuns:

Inainte sa intri da click dreapta si explore pe foldertu cu care intri in stick!