| Andrellicious a întrebat:

Buna TPU.stie cineva unde se afla centrul oriflame de la unirii? este pe bulevardul unirii numarul 13. numai ca am cautat pe net si nu gasesc o harta concreta. daca stiti sa imi explicati si mie in functie de un reper ceva.multumesc.funda.

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

De la metrou sau de la capatul linii de tramvai 32, 27, 7 mergi spre piata constitutiei.e pe partea stanga cam la jumatatea drumului.e foarte vizibil. poti vizualiza http://www.facebook.com/pages/Consultant-Oriflame/126299474159064 am de gand sa organizez un concurs, insa nu am participanti. poate vei concura

1 răspuns: