| crissadeea a întrebat:

Sunt clasa a 8a si am dorii pentru sfarsitul anului sa facem un album cu poze! Astazi a venit o firma la noi si ne. a recomandat mai multe modele intre 36-100 de lei, insa doamna diriginta nu a fost de acord cu preturile! Mi-ati putea recomanda o firma care se ocupa cu asa ceva? [sunt din Bucuresti ]

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Puteti face un album de poze foarte frumos si singuri...si e si foarte ieftin

| crissadeea explică (pentru Narcis2007):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Narcis2007 a răspuns (pentru crissadeea):

Nu inteleg...cum sa dau mai multe detalii despre intrebare?

| crissadeea explică (pentru Narcis2007):

Scuze.nu am pus eu...big grin.eu spusesem ca diriga ne.a spus sa ne facem poze cu un aparat si sa le plastificam si apoi sa luam o coperta de agenda si sa le prindem cu spirala!

| Narcis2007 a răspuns (pentru crissadeea):

E o idee buna