| Raducanu1996 a întrebat:

Buna TPU va am o problema cu pc m-i sa luat curentul in timp ce il foloseam si acum cand il aprind imi da niste variante si anume:safe mode,safe mode with networking,safe mpde with command, lost know good configuraton si start windows normally(daca dau aceasta varianta ma da la loc).Va implor sa sa ma ajute cine stie dau funda!

6 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Pai dai start windows normaly sau astepti sa treaca cele 30 de secunde. iti face asa pentru ca windows-ul nu s-a inchis corect, adica luandu-se curentul s-a oprit fortat. sper ca ti-am fost de folos

| BlueByte a răspuns:

Dai start windows normaly.Nu s-a intamplat nimic grav!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În momentul în care s-a luat curentul el a pierdut date... și îți recomand să dai start windows normallywinking

| denispatrik a răspuns:

Poti sa ii dai start windows normally sau last know good cofiguration. Dar eu de obicei pornesc cu windows normally

| Raducanu1996 explică:

Ma daca dau start windows normaly ma baga din nou la acele optiuni ca i-am dat si asasad