| mona01 a întrebat:

Voi chiar credeti ca blondele sunt proaste? Eu cred ca parul nu tine de creier, adica ca daca esti blonda nu trebuie neaparat sa fii proasta.Va rog sa ma ajutati... Fundoiwinking

Răspuns Câştigător
| IoNutAnIm a răspuns:

Logic ca nu tine de par ci de ceea ce gandeste.si nu trebuie ascultate vorbele la toate specimenele care nu stiu cei aia viatahee hee

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu exista padure fara uscaturi - nu conteaza culoarea parului

| FadetoBlack a răspuns:

Poate sa fie o blonda mai desteapta decat o bruneta dar eu nu ma justific!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu bineinteles! Interiorul conteaza.winking happy

| Felix2009 a răspuns:

In nici un caz...
Atat in cazul blondelor cat si al brunetelor conteaza cea ce au in cap

| Luchian7 a răspuns:

Ce face o blondă la emisiunea "Vrei să fii miliardar"? Sună un prieten şi întreabă ce să aleagă: fifty-fifty sau întreabă publicul?
---------------------------------
Pentru a se dovedi că blondele nu sînt proaste, s-a organizat o conferinţă de presă. O blondă a fost întrebată:
- Cît face 1+1?
Ea răspunde:
- 5.
Din sală se aude:
- Mai daţi-i o şansă.
Apoi este întrebată alta. Ea răspunde:
- 2.
Din sală se aude:
- Mai daţi-i o şansă…
laughing)

| Laura141192 a răspuns:

Normal ca nu are nicio treaba una cu altalaughingEu de sarbatori ma voi face un blond inchis si sper ca prietenii sa nu inceapa sa ma ia cu bancuri idioate...Si iti garantez ca IQ-ul meu va ramane the samehappy

| mona01 explică (pentru Laura141192):

Se zice ca doar cel natural conteaza happy