| Diana99624 a întrebat:

Buna! Va rog sa imi spuneti cateva locuri in Bucuresti unde pot gasi Wifi gratuit si sa functioneze bine. As vrea sa merg undeva sa lucrez pe laptop, insa nu as vrea sa fac hostpot de pe telefon pe laptop.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| CassiusAlexander a răspuns:

În Parklake e Wifi gratuit oriunde.

| Diana99624 explică:

Am intrebat de wifi gratuit in Bucuresti cu un scop, nu pentru ca nu am wifi acasa. Ideea era sa am acces la wifi in afara casei mele, pentru ca vreau sa stau undeva in oras in timp ce imi rezolv treaba. Deci daca nu ai o solutie pentru intrebarea mea, nu mai raspunde