| alexandrutza12345678 a întrebat:

vreau sa fac sa nu imi apara unde am umblat pe opera.Am sters din istoric, dar daca scriu sus ceva ce am cautat imi apare scris albastru cum ca nu s-ar fi sters. Cum pot face sa nu imi apara ce am cautat?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa pui cursorul pe structura cautata si sa apesi delete, direct pe motorul de cautare.

| iDarkness a răspuns:

Intra pe Google.com
Odata ajunsa acolo scrie lucrul pe care vrei sa-l stergi, de ex: (vreau sa sterg p.orn), scriu in bara de cautare p.orn. Dupa ce iti apare adnotarea (aia cu albastru) in dreptul ei o sa apara un "X". Apasa pe el...
Daca e prea complicat, intra in istoric (Ctrl+H) si bifeaza casuta cu "Sterge istoricul cautarilor".
T/C.