| conrob a întrebat:

Cum fac sa sterg de la tableta ce imi apare acolo sa scriu si pe youtube ce imi recomanda altii si ce am mai cautat eu? am sters cookiurile cu tot cu istoric acolo si tot imi apare, stiti alta cale? Va rog trebuie neaparat sa aflu in maxim o saptamana cum fac asta!

2 răspunsuri:
| mcarstea2000 a răspuns:

Salut. Ai pe pagina de home de youtube pe calculator un loc in care scrie "Istoric".
Deschide-l si o sa iti dea carianta sa stergi istoricul. BAFTA!

| mcarstea2000 a răspuns (pentru mcarstea2000):

Scuze. Am crezut ca esti pe calculator. Pe tableta intra in setari si o sa gasesti acolo "Delete history". Succes!