| Holbura_Samuel_1994 a întrebat:

Buna vreau sa-mi sterg sau sa-mi blochez un id de mess furat se poate vreo metoda stie careva ce sa fac pass nu stiu, dau funda mersi.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru blocare fa asa: deschizi mess-ul ca sa te logezi introduci ID-ul iar la parola pui altceva nu scrii parola corecta. Faci asta de 3 ori si contul va fi blocat. Celui care va incerca sa se logheze pe acel cont ii va cere intrebarile si raspunsurile de siguranta si asta chiar ca nu mai stie nimeni dar poate nici tu nu sti. Fa asta doar daca nu vrei sa mai folosesti acel cont! Bafta!

| lucian_2018 a răspuns:

Schimba parola (e cel mai simplu si mai sigur) pune una pe care nici tu nu o sa o mai retii.