| necunoscut1234 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu, daca am picat un examen la facultate pot sa mai urc la buget daca o sa-l iau din a doua incercare? Sunt in primul an.Parintilor ink nu le-am spus, si cand o sa afle o sa fie foarte dezamagiti. Ei spera sa urc la buget pentru ca se descurca greu cu banii (eu sunt acum la taxa).

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna!
ca sa ai sanse la buget trebuie in primul rand sa nu ai nici o restanta in anul anterior!
deci, nu conteaza cate examene ai picat sau din a catea le iei! conteaza sa le ai toate luate la sfarsit de anwinking