| 7389393929 a întrebat:

Bună, zilele trecute am făcut o comanda de pe Temu și astăzi a sosit dar am produse lipsa, ce as putea face în cazul aceste?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifici inventarul produselor primite, comparand cu cele comandate si platite, respectiv lista produselor livrate (scrisa de furnizor).
Daca ai diferente la lista de livrare a pachetului, atunci iei legatura cu vanzatorul de la care ai comandat produsele.
Daca NU ai diferente la lista de livrare a pachetului, atunci probabil restul produselor vor fi livrate separat.

| dullcat a răspuns:

Poate sa nu mai comanzi de pe astfel de siteuri dubioase? Ia legatura cu ei si prezinta-le problema.

| Anonymous6527aaa a răspuns:

Nu am comandat de pe temu dar mai incearca sa mai astepti, poate ai noroc si iti vin in alt colet

| 7389393929 explică (pentru Anonymous6527aaa):

În aplicație îmi spun ca mi sa livrat toate, și erau și lipite cu scoci!

| Anonymous6527aaa a răspuns (pentru 7389393929):

Atunci incearca sa iei legatura cu ei, poate iti vor trimite si celelalte produse

| KayleeXu a răspuns:

Salut, numele meu este Kaylee, și reprezint Temu. Ți-ai adresat problemelor post-vânzare legate de colet? Dacă dorești asistență suplimentară, te rog să-mi furnizezi numărul comenzii tale (începând cu PO-xxx) prin e-mail (kaylee.xu@temu.com). Voi fi mai mult decât bucuroasă să ofer asistență suplimentară.

| KayleeXu a răspuns:

Salut, scuze că te deranjez din nou. Trimit acest mesaj doar pentru a mă asigura dacă mai ai nevoie de asistență post-vânzare pentru acest pachet. Te rog să nu ezitați să mă contactezi prin e-mail (kaylee.xu@temu.com).