| SteelShadow a întrebat:

1.Cunoașteți cumva vreun magazin în Iași care vinde arme gen katana, wakizashi, tanto, shuriken etc?
2. După părerea voastra, ați da 28 euro pentru un shuriken de oțel?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu cred ca exista un magazin de astfel de arme albe in Iasi.

| SteelShadow explică (pentru suntserios):

Da, e destul de rau ca nu este! Si sincer nu as da 28 de euro pe un shuriken+inca cativa bani pentru curier. Si totusi am nevoie de asa ceva! Acum un an exista un magazin Colt-Alb dar acuma s-a desfintat...