| Akuma a întrebat:

Aveti idee unde gasesc otel 1095 sau 9260? lucrez la un wakizashi si otelul pe care l-am folosit e cam de proasta calitate (platbanda) si acum vreau sa ma apuc de o katana. As fi recunoscator daca mi-ati spune de asemenea unde sa gasesc ito.Am gasit un site dar cere CNP si mi-e cam frica sa ma bag.

Răspuns Câştigător
| Bullweif a răspuns:

Wakizashi din platbandahappy gg, si la mai multe...maine poimaine tragi o katana din fier forjat. Fugi in Japonia si baga`te ucenic la un fierar...cel mai bine.

2 răspunsuri:
| BrosAcab a răspuns:

Salut scuze ca sunt offtopic, vinzi sabii? sunt ff interesat de o katana BUNA!

| Akuma explică:

Pai la forja am facut nenorocirea! da imi trebuie otel mai bun big grin