| Winehouse a întrebat:

am comandat de pe situ e-mag.ro azi dimineata pe la ora 9 un telefoan si am inteles ca ei trimit prin curier rapid cam in cate zile imi ajunge coletul in suceava?

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Daca a fost pe stoc trebuie sa-ti ajunga pana maine seara, daca trebuia comandat pana miercuri. Daca ti-ai facut cont poti sa urmaresti comanda si sa vezi cand ajunge, daca ai facut comanda telefonica trebuie sa astepti pana ajunge. Si eu am comandat de la ei dar mi-am facut cont inainte si am primit produsele a doua zi seara, la mine au venit cu Pegasus.

3 răspunsuri:
| ElShaarawy a răspuns:

Da, trebuie sa iti ajunga pana miercuri...A mai comandat un prieten de al meu un laptop si la adus in 2 zile si el este din Siret, jud Suceavawinking

| Cristinaaaa_8385 a răspuns:

Cam intr-o saptamana maxim

| DrDeath a răspuns:

In 3-4 zile.Mie asa imi ajung coletele.Si eu fac cumparaturi on-line.