| erdasian a întrebat:

Am si eu o intrebare. Doresc sa cumpar un obiect din Turcia de pe ebay pe care scrie free shipping si costa 65 de dolari. Ziceti-mi si mie ce taxe mai trebuie sa platesc, daca trebuie sa platesc taxe vamale sau tva, si unde ajunge obiectul, la o posta vamala sau simpla. Va multumesc frumos.

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Taxa de transport+taxa vamala(astea la kg) coletul ajunge la vama(numai coletele din U.E ajung la oficiul postal de care apartii)