| rhadoo a întrebat:

As fi interesat incepand cu luna octombrie sa inchiriez o garsoniera singur in zona Brasov.Sunt momentan in clasa a 12-a si ma voi muta in Brasov pentru studii. Asadar caut o locuinta acceptabila, intr-o zona normala-nici centrala dar (nici vreun cartier de delicventi ...glumesc laughing)
Sunt dispus sa platesc in avans pe multe luni.Astept oferte!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Nu cred ca te ajuta candva pe net
da anunturi la agentii din brasov!

1 răspuns:
| AddaXD a răspuns:

Sti... poti cauta pe google, iti da multe site-uri si poti incerca, dar sa mentionezi si de Brasov big grin