| rhadoo a întrebat:

Salutare tuturor! Incepand cu luna octombrie as vrea sa ma mut la Brasov(eu sunt din Galati) intr-o garsoniera sau apartament luat in chirie. As fi interesat sa imi dati anumite sfaturi, oferte de inchirieri DAR MAI ALES, pentru cei care sunteti din afara Brasovului, daca ati vrea sa ne unim la chirie si sa luam un apartament in 2-3 ca sa ajungem mai bine cu plata.
Interesati/ate? Astept eventuale raspunsuri

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Gasesti de care vrei si la ce pret vrei. Si in afara Brasovului si in centru. Preturile in afara Brasovului pleaca de la 100la 150 de euro Gasiti linistit. Aici nu este ca in Bucuresti Oferta de inchirieri este foarte mare. Aveti de unde alege Pa