| User12433 a întrebat:

Cine stie cum pot schimba numele la o pagina de Facebook cu 2000 de like.uri. Multumesc

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa fie optiunea asta pe la setarile paginii.
Numarul de like-uri e irelevant pentru asta, btw.

| Mardari_Bogdan_2000 a răspuns:

Salut! Pentru a schimba numele unei pagini pe Facebook vei parcurge următorii pași:
-intri pe pagina respectivă;
-te duci la „despre";
-o să îți apară: depre, general( acolo vezi categorie și nume)
-apeși pe editează, în dreapta la nume

| User12433 explică (pentru Mardari_Bogdan_2000):

Am făcut asta si nu merge

| User12433 explică (pentru Mardari_Bogdan_2000):

Am incercat dar degeaba

| Mardari_Bogdan_2000 a răspuns (pentru User12433):

Dacă ai făcut cum ți-am zis, vei primi o notificare în timp de 14 zile dacă Facebook acceptă schimbarea numelui.
p.s. la mine a durat 2zile

| User12433 explică (pentru Mardari_Bogdan_2000):

Mi.a dat răspunsul imediat si nu a acceptat. Am făcut de 20 de ori asta si degeaba