| alex2345 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o intrebare si sper sa pot sa primesc un raspuns.Cu ceva timp in urma mi-am facut un cont, si pe care am pus si ceva poze.Acum insa vreau sa-mi sterg pozele si contul, dar numai stiu parola si adresa de email. Ce e de facut? Vreau sa-mi sterg pozele. macar.Ma poate ajuta cineva? Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Cont unde!?

| alex2345 explică (pentru MoneyMoney):

Pe minimi.ro

| MoneyMoney a răspuns (pentru alex2345):

Păi eu zic să apeşi "Am uitat parola" şi-ţi verifici TOATE adresele de e-mail pe care le ai.

| alex2345 explică:

RobertCodescu: pe minimi.Acolo am cont, si nu resesc sa-l mai accesez si vreau sa sterg poze de acolo!