| napoleon16 a întrebat:

Buna ziua TPU am o problema. Am jucat un joc pe consola ps4 am filmat o parte si am postat-o pe youtube. Problema este ca nu primesc nici o vizualizare sau abonare la canalul meu. deci practic am 0 vizualizari. ce trebuie sa fac ca sa sa pot primi multe vizualizari? ..Sa poata vedea lumea ce postez. Va rog mult ajutati-ma dau funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| JustStitch a răspuns:

Cum se numeste filmuletul? trebuie sa dai videoclipul prietenilor si asa o sa ai mai multe vizualizari sau ai putea sa il distribui pe facebook

| Robi1444 a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci in primul rand canalul tau de youtube populat. adica multi subscriberi.
Ca sa faci multe vizualizari, trebuie sa dai la multi videoclipul, sa faci reclame pe anumite forumuri. si asa se va popula incet cu incet.winking

| EdyEdyson a răspuns:

Iti faci reclama la canalul de YouTube, dai videoclipul la prieteni si tot asa. Bafta.