| anonim_4396 a întrebat:

Cam care ar fi cel mai bun aparat de fotografiat neprofesional?:X
Funda! Dau vot si la aparate care se afla printre cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

La acest capitol eu am mers pe mina lui Sony am un cybershot acum intervine chestia de buget alocat.Eu zic sa nu te iei dupa fetitacupiscoturi ca este plina de rautate ea are un aparat rusesc cu film A/N de pe vremea cind bunica ei era domnisoara si a ramas la acel model rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Urzi23):

Si cica ea e expert T/A laughing, tu ce esti atunci? Esti presedinte T/A!laughing

| Urzi23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da de unde expert T/A pe poza a scris cu -->programs-->paint Vezi si tu dif legiuitoarea vs fata cu acadele si cica este absolventa si are si masterat rolling on the floor
Probabil roaba de funde in mintea ei inseamna masterat rolling on the floor In realitate ciuciu masterat.

| anonim_4396 explică (pentru Urzi23):

rolling on the floor cred ca aurolacacupiscoturi e o fetita de 10 anisori ( cam pe la varsta aia am observat ca majoritatea copiilor au o perioada de tampenie, asa si cu ea) care ar sari mai, mai cu cutitu la gatul tau ca nu-i convenie adevarul. Apropo, intr-adevar ai 12 ani cum ai spus la o intrebare, daca da zici ca ai mai mult.

| Urzi23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 12 ani 3 luni si 6 zile dar cele sase zile trag mai tare in balanta ca cei 12 ani

| anonim_4396 explică (pentru Urzi23):

Am crezut ca esti mai mare decat mine laughing.Eu am 13

| anonim_4396 explică (pentru Urzi23):

Am crezut ca esti mai mare decat mine laughing, serios dai niste raspunsuri bune.Eu am 13.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici ca să te poți orienta cum stă treaba: http://www.foto-magazin.ro/......a_open.php
Pa, pa.

| unknownn a răspuns:

Nu exista un "cel mai bun".

| anonim_4396 explică (pentru unknownn):

Printe cele mai bune, la asta ma refer

| unknownn a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,acum ce inseamna neprofesional?
http://dexonline.ro/definitie/neprofesional

| anonim_4396 explică (pentru unknownn):

Ai de gand sa imi raspunzi la intrebare sau sa imi cauti greseli? Ma refer la faptul ca nu e profesinal. Apropo am mai vazut denumirea asta...

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Smena_%28camera%29
Smena e cel mai tare pentru tine. Sa citesti instructiunile de folosire, si sa nu-l manaci, la cat de desteapta te stiu ai fi in stare!