| waXonwaXoff a întrebat:

Cand e olimpiada la religie ortodoxa 2013? in ce data? sau a fost?

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Ai nevoie de o viata reala nu o viata traita din filme straight face du-te frate la matemarica romana nu la religiestraight face nu iti aduce nimic

| waXonwaXoff explică (pentru XatomisX):

Am fost la romana si la biologie, am intrebat doar asa din curiozitate, poate ma voi inscrie, nici eu nu sunt cu Dzeu de fapt nici nu mai merg la Biserica de vreo 5 ani.

| XatomisX a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Pai si atunci ce naiba te=a apucat fii serios man laughing lasa naiba tampeniile laughing si eu tot la biologie am fostwinking daca vrei olimpiade du-te la cele importante care te ajunta in viata

| Gherasa_Gabriel-Andrei_1998 a răspuns:

Olimpiada faza judeteana e pe 2 martie 2013