| anonim_4396 a întrebat:

Cand se poate renunta la un abonament cosmote?
vreau sa stiu daca sa aprobat legea aceea de care spuneu ce-i din guvern

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Renuntarea se poate face conform prevederilor contractului pe care il ai. Au fost doar discutii, inca nu a aparut vreun act normativ in sensul acelor discutii. Numai bine!

| mahoney a răspuns:

Da, din cate am auzit acum se poate renunta oricand la un abonament tv sau internet, chiar daca la inceput s-a facut contractul pentru un anumit termen. Poti renunta fara sa platesti alti bani!