| roxanapink a întrebat:

Cand vreau sa intru pe mess imi zice id invalid,si asta mi se intampla de doua saptamani. Ok, mi-am facut alt id. L-am folosit 2 zile, dupa care aceeasi problema. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| ganjafarmer1911 a răspuns:

Trebuie sa te loghezi pe yahoo cu acelasi id si o sa iti mearga garantat.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat incearca sa te loghezi de pe alt calculator daca nu iti merge nici asa mai mult ca sigur cineva iti blocheaza id-ul intentionat

| roxanapink explică (pentru anonim_4396):

Cum sa-l blocheze?

| anonim_4396 a răspuns (pentru roxanapink):

Uita-te aici cat de simplu e http://www.youtube.com/watch?v=0C9VhpPyfLs