| ralluca15lp a întrebat:

Care dintre liceele stefan cel mare Suceava dimitrie cantemir Suceava si petru rares Suceava au facultate mai departe si cu care din ele poti avea un loc de munca stabil?

9 răspunsuri:
| viorelmmv a răspuns:

Locul de munca il poti avea stabil dupa cat de cunoscatoare esti, poate un un loc de munca stabil dar daca nu corespunzi degeaba deci cauta cel mai bine pentru tine sa alegi dupa profilul care-ti place, ceva ce te vezi tu facand zi de zi, nu mai cauta ceva stabil dar fara sa te atraga, daca faci ceva-ti place si nu mai exista postul cu siguranta vor alti 10 care te vor dori alaturi de eiwinking

| ralluca15lp explică (pentru viorelmmv):

Pai si asta caut dar nu stiu ce profile sunt si pe internet nu prea apare exact

| viorelmmv a răspuns:

Nu ai inteles nimic, cauta ceeace iti place tie si vei vedea unde sunt acele locuri, nu trebuie sa vezi locurile ca sa-ti dai seama ce-ti place, spre exemplu o idee ce-ti place tie cel mai mult sa faci?

| ralluca15lp explică (pentru viorelmmv):

Tu nu ai inteles nimic... eu stiu ce imi place si caut sa vad daca este ceva pentru ceea ce imi place

| viorelmmv a răspuns:

Pai atunci ce mai intrebi aici domne si parasuta daca vrei sa fii gasesti un loc pentru studiu, auzi : " stiu ce-mi place dar caut sa vad daca gasesc " pai ai impresia ca esti in evul mediu sa nu ai posibilitatea de a studia ce-ti place?

| ralluca15lp explică (pentru viorelmmv):

Da mai du-te dracu ca esti prost... am cautat pe net sa gasesc un liceu pentru ce vreau sa fac dar nu da informatii exacte... daca esti tampit atunci lasa-ma in pace ca mai sunt altii care o sa imi raspunda

| viorelmmv a răspuns:

Esti prea proasta fetito, nu te duce capul deloc, scuze pentru altii ca vorbesc asa dar este fara nici pic de judecata fata asta

| ralluca15lp explică (pentru viorelmmv):

Mata e mai proasta ca te-a facut ca habar nu ai sa raspunzi la o intrebare...lasama dracu in pace bou naibii

| viorelmmv a răspuns:

Fraiero nu vezi ca nici dracu nu-ti raspunde la o asa intrebare prosteasca, te faci de ras, cauti raspuns la o intrebare idoata ca si tine, cel mai bun raspuns pentru tine este : du-te si lasa profesorii aia in pace ca nu ai sanse sa termini un liceu, cauta-ti o scoala complementara rolling on the floor asta daca faci fata si la o asemenea scoala rolling on the floorrolling on the floor