| ralluca15lp a întrebat:

Ce profile sunt la liceele petru rares si stefan cel mare Suceava si care sunt mediile de admitere?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti la sfarsitul anului un ghid cu toate liceele din judet si cu ultima medie de admitere (de anul trecul) de la fiecare profil in parte.

| ralluca15lp explică (pentru anonim_4396):

Stiu ce primim dar dirigintele ne-a intrebat acum la ce liceu ne ducem si a spus ca foile pe care scrim liceul le trimite la inspectorat si ca astia cu liceele fac acum informatiile cu cate locuri sunt la fiecare profil si am intrebat daca putem sa ne razgandim mai incolo si a zis ca nu si decat sa aleg un liceul de pe urma caruia sa nu fac nimic...

| kitten95 a răspuns:

Primesti in clasa a 8a o brosura si vezi acolo...ai rabdare

| ralluca15lp explică (pentru kitten95):

Da stiu ca primesc dar dirigu ne-a intrebat acum acum si brosurile alea vin pe la sfarsitul anului

| kitten95 a răspuns (pentru ralluca15lp):

Eu am primit brosura in clasa a 8a prin decembrie.

| ralluca15lp explică (pentru kitten95):

Bine mersi