| Adrian_Durnea_1990 a întrebat:

Care este cea mai buna aplicatie pentru hack in jocuri (bani infiniti etc.). Care sa nu ceara verificatie umana in care trebuie sa instalezi aplicatii si sa le dai mesaj dar sa coste bani. Sa imi lasati un link de unde pot descarca aplicatia. Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucky Patcher, uită-te pe YouTube la tutoriale de hack cu această aplicaţie!

| Kogaion a răspuns:

Quit se numeste.

| aj3k16lm a răspuns:

In primul rand, e interzis sa intrebi, atat cat sa raspunzi. Poti primi ban pe TPU, in cel mai bun caz, deci nu stiu cine se va risca sa faca asta. O metoda legala prin care te-as putea sfatui, ar fi sa mergi pe Deep Web. Cu bani (bitcoin) poti face orice, acolo.hee hee

| IoanaBlack a răspuns:

Lucky Patcher, Freedom sau CreeHack. Sunt simplu de folosit si foarte bune. Pentru rezultate si mai bune, uita-te pe Youtube happy