| Vannne a întrebat:

Mi-am descarcat aplicatia Pou si am facut nivelul 34 dar am vazut ca este o aplicatie care iti creste nivelul si iti da bani infiniti. Aveti idee de unde o pot descarca. Am cautat si pe youtube si nu ma gasit nimic concret, deci va rog sa nu imi dati linkuri de youtube.

Răspuns Câştigător
| F4T4L a răspuns:

GameCIH ii zice.Scrie pe net GameCiH si ai pe site-ul oficial. Dupa ce l-ai descarcat pe PC conecteaza PCul cu telefonul android si pune-l pe telefon. Dupa ce l-ai pus intra in fisierele mele si dai instalare.O sa iti apara in meniu.Dai funda ca si mie merge si am folosit la pou ca am lb 82 la pou.Cu placere oricand.

| Vannne explică (pentru F4T4L):

L-am descarcat si nu mi-l deschide laptopul...

| F4T4L a răspuns (pentru Vannne):

Nu trebuie sa il deschizi sa il muti in telefon si dupa aia din telefon il deschizi

| Vannne explică (pentru F4T4L):

Mersi numai nu mi se poate intampla ceva rau cu telefonul, nu...

| Vannne explică (pentru F4T4L):

Am instalat'o si cand o deschid imi apare eroare...

| F4T4L a răspuns (pentru Vannne):

Fai de pe net update si merge

7 răspunsuri:
| AbaraiRenji a răspuns:

F4T4L,ai incercat sa-l downloadezi? Adica daca vrei si ai telefonul necesar pentru Pou.Acum il descarc, sunt curioasa daca merge.

| AbaraiRenji a răspuns:

Nu merge sa descarc site-ul, scrie asa: No registered application for this extension. -.-