| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta intre gigabyte si evga? vreau sa imi iau o placa video si vreau sa stiu daca se merita sa imi iau evga sau platesc mai mult doar pentru firma. Placa este un gtx 650 ti boost 2GB/192

1 răspuns:
| Lynnfield a răspuns:

Gtx 650 este procesorul, 2GB memoria, 192 biţi, care este placa?
E ca şi cum ai întreba care este diferenţa între mama şi sora mea, păi ce tip de diferenţe te interesează. Exprima-te mai corect dacă vrei să primeşti răspunsuri concludente.
Nu degeaba rad toţi de acest site sunteţi nişte raşi cu întrebările voastre.