| babanuemy a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa video dar nu stiu ce sa aleg dintre EVGA GTX 750 si GIGABYTE AMD RADEON R7 260x? Msi big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Du-te catre GIGABYTE AMD RADEON R7 260x, e mai buna! Dar si cu http://www.pcgarage.ro/......-bit-hdmi/ poti duce orice joc pe ultra cu ea, eu pe asta mi-as achzitiona! :)

5 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Jipa a exagerat putin.
Problema cu placile video alese de tine e consumul.
GTX 750 consuma mult mai putin fata de R7 260x.
Daca sursa ta este buna poti sa te duci pe R7 260x, e mai buna.

| IronGripWarlord a răspuns:

AMD RADEON R7 260x este cu 7% mai buna decat EVGA GTX 750,

| anonimguy3 a răspuns (pentru IronGripWarlord):

Ne luam toti dupa game debate ca noi nu avem gandire singuri. straight face

| IronGripWarlord a răspuns (pentru anonimguy3):

Ia-te dupa game debate sau cumparale tu pe amandoua sa vezi care e mai buna, alegerea ta

| anonimguy3 a răspuns (pentru IronGripWarlord):

Nu le cumpar pe amandoua degeaba lol, eu gandesc singur nu pun un site sa gandeasca pentru mine, ca nu sunt un handicapat. Nu zic ca tu esti. tongue