| stabrosi a întrebat:

Care este treaba cu prelucrarea datelor personale de la glo?(campania asta cu tigari gratis de la benzinarii de iti bagi numarul de telefon si primesti cod) ce fac ele mai exact?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Vei gasi un raspuns citind Politica de confidentialitate a lor

https://glo.ro/politica-confidentialitate

I. De ce colectam datele dvs?

BAT Romania introduce pe piata din Romania produsele de noua generatie „heat not burn" glo si Neostiks. Daca sunteti o persoana cu varsta de minim 18 ani, sunteti consumator de produse din tutun si ne-ati furnizat datele dvs. cu caracter personal cu ocazia inregistrarii pe site-ul glo.ro, a achizitiei online a produselor noastre, sau a achizitiei produselor prin intermediul agentilor nostri de vanzari, sau atunci cand ati interactionat cu comerciantii din magazinele de retail ce vand produsele glo si din magazinele specifice glo operate de distribuitorii nostri sau cu promoterii nostri din diferite locatii, BAT Romania colecteaza si foloseste datele dvs. personale pentru scopurile descrise mai jos.