| AndreiAntiTot12 a întrebat:

Ce credeti ca se intampla in area 51? adica se intample chestii ciudate? tot vad chestii de astea pe net ..eu zic ca sunt doar tampenii iventate de oameni ca si religia!

Răspuns Câştigător
| GaZa1994 a răspuns:

E doar o baza militara. Atât! Americanii aveau avioane la care lucrau pentru a le folosii împotriva rusiilor. Munceau in secret. De aceea s-au facut tot felul de povesti despre aria 51.

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Acolo sunt facute OZN-uri dar is facute de oameni nu de extraterestrii, vor sa faca o invazie extraterestra falsa cu scopul extirparii a jumatate din populatie si apoi sa insaureze o noua ordine mondiala. Daca credeti ca din 1950 nu a aparut si altceva infara de avioane e vai de voi.

| GaZa1994 a răspuns (pentru Superior):

Vai de tine daca tu crezi ca avem atâtea resurse pentru a face OZN-URI, care apropo, se traduce prin "obiect zburător neindentificat", ceea ce evident daca e facut de noi, e identificat dar asta fiind ultima grija oricum. Pentru NAVE SPATIALE, care sa se duca in SPAȚIU si nu sa facă invazie, ca noi abia ne controlăm pe noi intre noi, s-a creat NASA, care face RACHETE pentru a ajunge la planetele de lângă planeta noastră si abia au reusit sa facă asta, asa ca nu cred ca am fii in stare niciodată (de fapt) sa ajungem noi sa facem o invazie...