| diana121 a întrebat:

Am si eu o nelamurire sau un fel de intrebare...am 11 ani si de la un timp vad viitorul in vise sau uneori cu 5 sec. inainte sa se intample si as vrea sa aflu de ce mi se intampla chestiile astea :-s sunt cam ciudate si-mi dau fiori si sa nu aud chestii de-astea: "ca ascult manele", "ca stau prea mult la calculator" 1.Nu ascult manele, le urasc! 2.Nu stau mult la calc!
Multumesc anticipathappy
apropo, dau fundita:Xhappywinking

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Asta inseamna ca ai premonitii si vise premonitorii. Adica, dupa cum ai spus si tu, poti vedea viitorul. De ce ti se intampla asta nu iti pot spune, probabil esti o persoana receptiva si ai o anumita vibratie care atrage cu sine chestiile astea. Mi se pare ceva extraordinar si cred ca daca incerci sa intelegi lucrul asta, pe masura ce cresti, o sa descoperit din ce in ce mai multe lucruri uimitoare. Nu oricine are capacitatea aceasta, este un dar. Si nu ai de ce sa te sperii, in timp ti se vor parea parte din tine, asa cum si sunt, de fapt. Foloseste-te de asta si bucura-te de aceasta capacitate happy.

4 răspunsuri:
| NobodyD a răspuns:

Heiii. te cred happy si mie mi s-a intamplat cam tot pe la varsta ta si nu prea intelegeam ce e cu mine. dar cu timpu mi s-a dus filmu asta laughing... straight face p.s: nu stiu sa-ti raspund sad

| Muppet a răspuns:

Hmm, du-te la biserica, sau la o clarvazatoare. Poate esti si tu una laughing Dar vezi numai viitorul tau sau si al altora? Nu stiu ce parere ai tu despre asta da eu cred ca ar fi super sa imi stiu viitorul laughing Pacat ca nu se poate.
Te-ai gandit vreodata ca sunt simple vise? Simple inchipuiri ale subconstientului tau? Cred ca ai multa imaginatie.happy

| diana121 explică (pentru Muppet):

Vad numai viitorul meu ce se intampla a 2 -a zi si se adevereste crying

| Muppet a răspuns (pentru diana121):

Pai si ce e asa rau la asta? Eu cred ca e super sa stii mereu ce urmeaza sa se intample. ma rog, nu chiar mereu daca iti plac surprizele, dar.