| iubesteOrezul a întrebat:

Ce diferenta e intre iphone 4 si iphone 4s? Funda cel mai clar raspuns.

Răspuns Câştigător
| Floricika2000 a răspuns:

Pentru ca nu iti pot da un raspuns cat se poate de clar am cautat diferenta pe net ca sa te convingi singur. http://www.idevice.ro/......iphone-4s/ Ai si niste imagini in care iti poti da seama cu adevarat :) Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Din punct de vedere al performantei, iphone 4 se aseamana foarte mult cu iphone 3. Abia iphone 4s vine cu modificari majore. Cred ca sau grabit cand au lansat iphone 4 si dupa aceea siau dat seama si au revenit cu imbunatatiri si l-au denumit iphone 4s.

| slowswag a răspuns:

Iphone 4 are camera de 5 mega pixeli si iphone 4s o are de 8, la iphone 4s viteza de net este si mai buna, ecranul mai bun