| Alle_1180 a întrebat:

Ce inseamna viata pentru voi si cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Naaah nu stiu... apreciez viata doar ca am primit asta de la Dumnezeu, dar in rest naah... cred ca e o pierdere de timp, atata timp cat nu facem nimic, decat sa stam, si sa zicem "ajuta-ma Doamne sa fac asta, pentru ca eu nu pot".
Viata mi se pare destul de naspa, traita pe acelasi pamant cu 5% oameni buni si 95% idioti care distrug lumea.

5 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Am aceeasi parere ca a lui PirateKingwinking

| Nousername a răspuns:

Viata este asa cum ti-o faci.(PUNCT)

| ThePunisher a răspuns:

Viata e o lectie, daca traiesti si nu inveti nimic din ea, traiesti degeaba. Stiam un banc tare, cica 'viata e un joc de rahat, dar are grafica excelenta'.

| federerdinamo a răspuns:

Ce e viatabatting eyelashes? Viata e o provocare accept-owinking. traieste fiecare clipa, zambeste si razi pentru ca poate maine va fi prea tarziu...winking.

| adele24 a răspuns:

Viata inseamna ceva aparte pentru fiecarewinking
trebuie sa-ti traiesti viata cum stii tu mai bine astfel incat sa ajungi peste 50 de ani sa spui 'am avut o viata frumoasa' si sa-ti amintesti cu drag de toate intamplarile sau lucrurile prin care ai trecut, fie ele rele, bune. exista o arta de a trai pentru care trebuie sa alergam si sa respiram usurati cand o gasim. Aduce cu sine sentimentul de implinire, si, ei bine, eu una, am gasit-o.
Sunt fericita cu viata pe care o am, plina de imperfectiuni, pentru ca in adancul meu imi vad viata exact asa cum cred ca ar trebui s-o am. Viata e cel mai frumos cadou, pentru ca le rezida in ea pe toate celelalte... si pentru ca iti da oportunitatea sa faci tot ce iti doresti. Pentru ca traind ai ajuns sa pui intrebarea asta si traind vei citi si raspunsurile. parerea mea happy