| Dana2103 a întrebat:

Ce lectii trebuie sa invat la matematica m3 ca sa iau 5?
Spuneti-mi lectiile va rog

Răspuns Câştigător
| Jidvei a răspuns:

Https://www.mateinfo.ro/......m2-m3-2016

felicitari,ai sansa sa iei 11 la bac si sa ajungi academician.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate lectiile de pana acum, fiindca matematica nu se invata pe sarite, fiind vital sa intelegi anumite teoreme si operatiuni ca sa poti rezolva mai departe probleme si exercitii.

| zilog a răspuns:

Mai bine ii da un vaucer la video-chat-ul ei gratis si gata se rezolva love struck

| Anuket a răspuns:

Dacă vrei să înveți pentru bac, înveți cum se rezolvă, după barem, toate modelele și examenele subiectele I, II și a-urile de la subiectul III. Și de la M2 e bine ceea ce este comun, tot baremele.

| MingDynasty a răspuns:

Păi ce clasă esti? depinde, in clasele 1-8 e usor dar 9-12 e mult mai greu dar cred că dacă inveti o lectie cap coadă din tot caietul ar trebui sa iti dea 5, de fapt probabil 2-3 lecți daca esti in clasele 9-12

| Dana2103 explică (pentru MingDynasty):

Am terminat liceul

| MingDynasty a răspuns (pentru Dana2103):

Chiar nu stiu, daca ai terminat liceul, intreaba-ti profesorul ce lecti ar trebui sa inveti ca să iti dea nota 5 el stie mai bine ca mine, dacă dai vr-un test sau teza sau vreo lucrare importanta ar trebui sa inveti un sfert de caiet pentru ca iti poate pune orice intrebare