| abaalexandraa a întrebat:

Ce salariu are o frizeritza(stillist) va rog ajutati-ma as vrea sa stiu nu am nici o idee. multumesc anticipat (scuzati categoria)dar pe celelalte categorii nu imi raspunde nimeni

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Intre 15-20 milioane

| FuckTWorld a răspuns:

Depinde de salonu unde lucreaza daca ii salon de zona micut are 10 mil 9 mil si ciubucu ce il face care ii putin.Insa stiu Hair Stylist cu salariu de 1200 de eurotongue, depinde foarte mult locatia, salonu unde lucrezi. Daca lucrezi la o frizerie de zona nu o sa faci ciubuc ca unu care lucreaza la un salon mai cunoscut in oras.Numai bine!