| galacticul17 a întrebat:

Ce salraiu primesti ca si agent de vanzari la upc, find o munca de teren unde trebuie sa mergi din usa in usa?

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

E jobul de pe anuntul.ro nu?
cred ca esti platit pe comision in funtie de nr de contracte, e totusi destul de greu pentru ca mjulte persoane au ctr la alti mfurnizori si ori il au de mult timp si nu vor sa rennunte, ori au inca ctr care mai are pana ajunge la scadenta si in plus nu prea gasesti lumea acasa decat seara

| Teo a răspuns:

Daca este aceeasi procedura ca in Spania depinde de cati clienti aduci.Cu cat aduci mai multi cu atat ai salarul mai mare. Sper ca te-am ajutat.Bafta!happy

| edy80 a răspuns:

Cred ca 2500 roni