| CutenessOverLoaded a întrebat:

Ce se intampla daca scrii No Brain pe Google si dai la Ma Simt Norocos? Nu vreau sa incerc! Am citit niste comentarii pe You Tube si nu sunt favorabile.

Nu vreau o imagine, vreau sa imi descrieti prin cuvinte ce apare! Nu vreau sa ma sperii.

Răspuns Câştigător
| xXPuricelXx a răspuns:

Te sfatuiesc sa NU dai in NICI UN CAZ click acolo pentru ca dupa ce dai clic apar trei tipi care fac l.a.b.a si nu-ti mai dispar...ti se plimba pe tot ecranul pana dai X si dupa iti apar niste chestii sa dai click dupa care trebuie sa dai restart si trebuie sa-ti reinstaleti mozila sau google chrome depinde pe ce umbli...credema am trecut prin asta.

8 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

E un calut trojan asa frumos ca in povest!

| RDMaiu a răspuns:

E un virus, don't do it happy

| Fiuryan a răspuns:

3 mosi gay

| babaliba a răspuns:

Daca faci asta iei virusi, mai exact un TROIAN... iti spun din proprie experienta

| zalisa a răspuns:

Hei. incerc eu acum si iti raspund după laughing)

| zalisa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
lol. nu s-a întâmplat nimic :))

| razvy00 a răspuns:

Nu fa asta ca si eu am facut si mo dat ceva de la antivirus nu stiu ce o fost cred ca daca faci asa iti viruseaza calculatoru

| shalalalala a răspuns:

Sunt 3 mosi care si-o trag intr'o baie e scrabos laughing) Nu stiam de asta laughing e ceva porno, in niciun caz de speriat, in cel mai rau caz te scarbestihee hee