| anonim_4396 a întrebat:

Ce se va intampla in 2012

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca se va distruge lumea iupi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa isim cu flori si o sa asteptam si o sa vedem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare ce o sa se intample nimic.Atunci sa zica cel care a scris tampenia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic cinei prost sa creada asta eu sunt raul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca va avea loc o mare explozie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 2012 **** mai mult femeile mai zdrente ce sa facem taca paca si noi neste treburi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mnda ce poate sa se intample? o sa fie un an obisnuit ca toate celelalte. Cei care cred in tampeniile aseta sunt prea crezuli in toate, parerea mea

| Gise a răspuns:

Ce sa se intample NIMIC... Dumnezeu nu spune cand va fi sfarsitu lumii!

| BeatriceRamo a răspuns:

De ce vrei sa stii ce se va intampla?

Daca o sa afli ce se va intampla nu ar mai avea acelasi farmecwinking

| aNoNimusss9528 a răspuns:

Nuj mai nou am auzit ca-s-ar schimba era cu ar veni sf lumii thinking ce dracul sa ma credem straight face Murim Murim...

| sissy a răspuns:

Daca te referi la sfarsitul lumii[ cum banuiesc eulaughinglaughing] sa nu crezi in asa cevalaughing. E o prostiewinking. Sfarsitul lumii va fi cand vrea Dumnezeu, nu cand spun oamenii astia de stiintaoh go on.
In 2012 stiinta va fi foarte avansata si chiar nu stiu pana unde vor ajunge oamenii astialaughing ce o sa mai inventeze sau sa creezehee hee

| Andeea_6354 a răspuns:

Se zicea k vine sfarsitul lumii dar nu vine...va veni peste cateva milioane de ani!

| 123456789123456789123456789123456789 a răspuns:

Eu spun ca nu se va intampla nmik pentru numai dumnezeu stie ce va fi maine sau in 2012 nau de unde sa stie oameni de la stita sunt numai prosti dar ma rog eu nu cred in asa ceva va uitati prea mult pe youtube...

| 123456789123456789123456789123456789 a răspuns:

Eu nucred in asa ceva numai dumnezeu stie ce se va intampla maine sau in 2012 nu au de unde sa stie oameni aia de la stiinza ce se va intampla sau ce nu se va intampla e o prostie pentru cei care cred in ciestia asta se uita prea mult pe youtube dar ma rog eu nu o sa cred nici peste 100 de ani dar acum voi stiti in ce sa credeti si in ce sa nu credeti...bafta